Dlaczego wybrać nas

Dlaczego Spedycja Polska?

Nasza firma szczyci się,  iż działa według ściśle określonych zasad tworzących rdzeń filozofii biznesowej. Należą do nich: Kompleksowość, Obsługa, Innowacje, Rzetelność i Profesjonalizm, Bezpieczeństwo, Elastyczność i Wartość. Właśnie dzięki pielęgnowaniu tych wartości jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze rozwiązania logistyczne dla wszystkich Klientów Marko Service.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

KOMPLEKSOWOŚĆ

1) Pomożemy zawsze, kiedy jest Ci potrzebna Logistyka.

Jesteśmy bardzo ambitną firmą i jednym z naszych celów jest zostać twoim biurem spedycyjnym i centrum logistycznym w jednym. Współpracując z nami dostaniesz więcej niż sobie wyobrażasz w zakresie usług spedycyjno-logistycznych. Przybliżymy świat do Ciebie, skrócimy dystanse, uprościmy biznes i pozwolimy wpłynąć na wody nowych możliwości.

Już dziś gwarantujemy Ci najlepsze i najtańsze rozwiązania w zakresie obsługi i pełnego outsourcingu usług logistycznych. Dzieje się tak, gdyż działamy według opracowanej przez nas formule rozliczeń „po kosztach”. Żadna dostaw nie jest dla nas dość tania, gdyż z każdym staramy się wynegocjować najlepsze stawki.

OBSŁUGA

2) Jakość usług i obsługi Klienta stawiamy ponad sprzedaż i marketing.

W naszym modelu biznesowym dążymy do nawiązania trwałej i dobrej relacji z naszym klientem. Znamy wagę przyjacielskich więzi i relacji w biznesie, które pomogą rozwinąć każdy biznes do rozmiarów wcześniej niespotykanych.  Dlatego też wciąż obmyślamy na nowo i usprawniamy działanie naszego biznesu. Nie spoczywamy na laurach, gdyż napędza nas chęć ciągłego rozwoju relacji z klientem. Nieustannie szukamy i próbujemy nowych rozwiązań.

 

TECHNOLOGIA

3. Szukamy nowych rozwiązań internetowych skracających czas obsługi zlecenia

W biznesie stawiamy na nowe technologie, które zmieniają oblicze spedycji nieustannie każdego dnia z dnia na dzień. Nasze rozwiązania IT umożliwiają Ci m.in. sprawdzenie stanu twoich zleceń, faktur, czy rozliczeń. Staramy się kłaść nacisk na szybki obieg informacji między nami a klientami oraz wewnątrz firmy. W razie nieobecności dedykowanego Ci spedytora trafiasz pod troskliwą opiekę innych naszych pracowników. Dostajesz informacje na bieżąco i bez żadnych przeszkód. Jeśli podpiszesz z nami stałą umowę lub zlecenie spedycji to wszystko załatwiasz przez telefon lub drogą elektroniczną. Dodatkowo wspieramy kodeks dobrych praktyk spedycyjnych, co zaowocowało naszym uczestnictwem w programie RZETELNA FIRMA. .

INNOWACJE

4) Innowacje stanowi podstawowy budulec naszej firmy. Innowacyjności i kreatywności w myśleniu wymagamy od wszystkich naszych pracowników.

Staramy się wyznaczać nowe trendy w spedycji. Kładziemy nacisk na nieustanną naukę i szkolenie, aby wciąż być bliżej rynku i wyczuwać bijące serce zmian. Jako członek międzynarodowych sieci spedycyjnych prowadzimy działalność na rynku globalnym. W związku z tym możemy pochwalić się znajomością praw i reguł panujących na dowolnie małym i /lub oddalonym rynku lokalnym. Rynek postrzegamy jako współpracownika, a nie konkurenta. Naszym celem który chcemy osiągnąć dla naszych klientów jest stać się integratorem usług spedycyjno-logistycznych

RZETELNOŚĆ I PROFESJONALIZM

5) Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty do wykonywania usług spedycyjnych, tj. certyfikaty, licencje, uprawnienia i kursy organizowane przez uznawane organizacje takie jak: IATA, FIATA czy Polską Izbę Spedycji i Logistyki.

Nieustannie uczymy i szkolimy naszych pracowników po to aby utrzymać odpowiednio wysoki poziom kompetencji i wiedzy eksperckiej. Dodatkowo czynnie uczestniczymy w aktualnych wydarzeniach i spotkaniach branżowych na szczeblach krajowym i zagranicznym.
Stawiamy na tylko na pewne rozwiązania i wypróbowane kontakty. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi w działaniu ludźmi. Siatka naszych przewoźników, agentów i armatorów to najlepsi fachowcy dostępni na rynku usług spedycyjno-logistycznych. Nasi spedytorzy są do Państwa pełnej na każdym z etapów realizacji zlecenia!

BEZPIECZEŃSTWO

6) Priorytetem jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa powierzonego nam ładunku.

Jak każdy rzetelny spedytor posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej spedytora. Dodatkowo naszych klientom oferujemy możliwość dodatkowego ubezpieczenia Cargo na wysyłany ładunek. Poinformujemy Cię o ograniczenia celnych i spedycyjnych twojego transportu, tak abyś mógł podjąć  właściwą decyzję. Z nami nie musisz martwić się dodatkowo o ładunek, gdyż  zaoferujemy Ci tylko sprawdzone rozwiązanie, rzetelnych przewoźników, pełne ubezpieczenia oraz wsparcie przy reklamacjach i odszkodowaniach. 

ELASTYCZNOŚĆ

7) We współpracy z klientem kładziemy nacisk na poznanie o dopasowanie się do potrzeb każdego klienta! 

Nasi spedytorzy dołożą wszelkich starań, aby sporządzić najlepszą możliwą ofertę, która będzie odpowiadać Państwa potrzebom. Zawsze walczymy o uzyskanie optymalnie niskich kosztów po stronie naszych klientów. Zależy nam, aby każdy wysłany przez nas ładunek szybko i bezpiecznie do wyznaczonego celu. Elastyczność w myśleniu i działaniu to jedna z naszych przewag konkurencyjnych, którą wykorzystujemy dla dobra naszego klienta.

WARTOŚĆ

8) Naszym Klientom dostarczamy usługi znacznie przekraczające ich rzeczywistą wartość rynkową. Chcemy, aby nasi w ramach danej usługi otrzymywali znacznie więcej niż dostaliby u konkurencji.

Działamy w ten sposób, gdyż  nasz model biznesowy pozwala nam na oferowanie specjalistycznych rozwiązań spedycyjnych w atrakcyjnych cenach. W ramach zapewnienia dodatkowej wartości usług oferujemy możliwość skorzystania z dostępnego wachlarza usług dodatkowych i uzupełniających, nasz program lojalnościowy i oferty dodatkowe.

 • 〉〉 Agencja Celna – Terminal Cargo

  ul. Wirażowa 35 p. 317 LS Cargo Terminal, Warszawa
  telefon: +48  22 4567 410
  e-mail: office @ spedycja-polska.pl (kliknij w maila)

 • 〉〉 Magazyn –  Postępu
  ul. Postępu 19 lok. 8, 02-676 Warszawa
  telefon: +48  22 4567 410
  e-mail: office @ spedycja-polska.pl (kliknij w maila)

Słowa kluczowe |Spedycja Polska| Marko Service | spedycja międzynarodowa | agencja celna | spedycja morska | spedycja lotnicza | spedycja kolejowa | 

 

Słowa kluczowe: | Marko Service | Kompleksowość | Obsługa | Innowacje | Rzetelność | Profesjonalizm | Bezpieczeństwo | Elastyczność | Wartość |