Nasza Oferta

Nasza oferta

Drogi Kliencie, czy wiesz jak  dzięki naszej ofercie w 1 minutę możesz zdobyć przewagę konkurencyjna  odblokować pełen potencjał firmy, podbić sprzedaż, obniżyć koszty zakupów,  a przy tym mieć mniej pracy i wyjechać w końcu na wymarzone wakacje?

Gdyż tylko tyle czasu potrzebujesz na przeczytanie powyższej strony i podjęcie jednej z najwłaściwszych decyzji biznesowych z obszaru usług spedycyjnych w ostatnim czasie, a mianowicie dołączenie do naszego Klubu Wyjątkowego Klienta.

Nasz Klient to Nasz Przyjaciel

Nasz Klient to Nasz Przyjaciel


NASZ KLIENT to NASZ PRZYJACIEL  

Naszych Klientów traktujemy jak najlepszych przyjaciół, bo tylko wtedy:
〉〉 Zawsze możemy na siebie liczyć.
〉〉 Nasze biznesy będą się wzajemnie wspierać i razem wzrastać.
〉〉 Rozwiążemy wszelkie trudności pojawiające się na drodze naszych projektów biznesowych.

NIE SPRZEDAJEMY TRANSPORTU a RELACJE   

Inni zapewniają tylko transport, my dodatkowo oferujemy relacje:
〉〉 Zapewniamy twojej firmie rozwój i przewagę konkurencyjną.
〉〉 Oferujemy nasze zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie.
〉〉 Ograniczamy ryzyko, usuwamy problemy i upraszczamy biznes.
〉〉 Jesteśmy z naszymi przyjaciółmi zawsze na dobre i na złe.

KIEDY TA OFERTA NIE JEST DLA CIEBIE?

〉〉 Jeśli szukasz bezosobowej korporacji, gdzie codziennie rozmawiasz z inną osobą, dla której jesteś tylko kolejnym petentem, twoje sprawy szybko giną w gąszczu niezałatwionych to ta oferta nie jest przeznaczona dla Ciebie.

〉〉 W relacjach biznesowych stawiamy na wzajemną uczciwość i partnerskie traktowanie. Pomimo, że w działaniu kierujemy się odpowiedzialnością i profesjonalizmem, to jednak biznes chcemy robić z konkretnymi ludźmi i to właśnie do nich kierujemy naszą ofertę.


UCZCIWOŚĆ I PARTNERSTWO

〉〉 Nasze zasady współpracy są jasne i klarowne. Nie doszukasz się w naszych umowach skomplikowanych zdań, podchwytliwych tekstów, czy tzw. drobnego druku. Nie jest naszym celem wpłynąć na twoją postawę, zmanipulować decyzję lub poddać hipnotycznemu przekazowi podprogowemu. Chcemy zostać Twoim przyjacielem odpowiedzialnym za Twoje zlecenia spedycyjne.

〉〉 Szczycimy się przejrzystością i otwartość w procesie komunikacji biznesowej. Stale wsłuchujemy się w potrzeby naszego klienta sygnalizując miejsca i sposoby w jakich możemy mu pomóc. Warunki współpracy omawiamy w sposób wyczerpujący i szczegółowy jeszcze przed podjęciem zlecenia. W ten sposób wiesz co Cię czeka i jak będzie przebiegała nasza współpraca. W ten sposób unikamy niedomówień i rozczarowań budując płaszczyznę komunikacyjną niezbędną do dalszej współpracy.


NASZE GWARANCJE

〉〉 Nasz Klient, jak każdy Przyjaciel może liczyć na naszą stałą uwagę, opiekę, wsparcie, zaangażowanie i szybką pomoc w rozwiązywaniu każdego powstałego problemu logistycznego. Nie musisz się o nic martwić, gdyż cały wysiłek związany z przeprowadzeniem usługi spedycyjnej spoczywa na naszych barkach.

〉〉 Nasz Klient, jak każdy Przyjaciel podczas współpracy z nami może liczyć na uzyskiwanie coraz atrakcyjniejszych cen usług, przydzielenie pierwszeństwa obsługi i ofertę uwzględniającą wszelkie opcje i możliwości dostępne na rynku. Gwarantujemy, iż będąc naszym przyjacielem dostaniesz najlepszą jakościowo usługę za możliwie najatrakcyjniejszą dla niego cenę. Koszty oferowanych usług będą spadały wraz z rosnącą długością współpracy i wolumenem zrealizowanych zamówień.

〉〉 Nasz Klient, jak każdy Przyjaciel powinien oczekiwać, że będzie mógł poczuć się jak u siebie w domu. Współpracując z nami będziesz mógł swobodnie artykułować swoje potrzeby…i zastrzeżenia. Dzięki przyjacielskiej relacji będziesz mógł czasem dostać preferencyjne ceny za usługę, dostać bonus za współpracę lub coś ekstra całkowicie za darmo. Najważniejsze jest dla nas dobro Klienta, lecz doskonale znamy nasze ograniczenia. W wypadku gdy dla Klienta najlepsza okaże się usługa konkurencji to będziemy rekomendować skorzystanie z ich usług.

Nie sprzedajemy transportu a relacje

Nie sprzedajemy transportu a relacje

Zapraszamy naszych przyszłych Przyjaciół do kontaktu!


NASZE ODDZIAŁY

Wychodząc naprzeciwko potrzeb naszych klientów nasze oddziały ulokowaliśmy w lokalizacjach dogodnych dla sprawnego i szybkiego przeprowadzania usług.

Jako profesjonaliści również w tym przypadku optymalizujemy nasz biznes dbając o oszczędność czasu i pieniędzy każdego klienta.

NASZE USŁUGI SPEDYCYJNE

prowadzone są w:

Terminal Wirażowa 35 pok 308A 02-158 Warszawa
telefon: +48  22 4567 410
e-mail: officespedycja-polska.pl (kliknij w maila lub dodaj @ po office)


NASZE USŁUGI CELNE 

prowadzone są w 2 miejscach:

1〉〉 Agencja Celna – Terminal Cargo
ul. Wirażowa 35 p. 308 (w budynku DHL), Warszawa
telefon: +48  22 4567 410
e-mail: officespedycja-polska.pl  (kliknij w maila lub dodaj @ po office)
Formularz kontaktowy: Terminal Cargo.

2〉〉 Agencja Celna – Terminal Utrata
ul. Utrata 4, Warszawa
telefon: +48  22 4567 410
e-mail: officespedycja-polska.pl  (kliknij w maila lub dodaj @ po office)
Formularz kontaktowy: Terminal Utrata.


NASZE USŁUGI MAGAZYNOWE

prowadzone są w 2 miejscach:

1〉〉 Magazyn przy Postępu
ul. Postępu 19 mag. 8  02-676 Warszawa
telefon: +48  22 4567 410
e-mail: officespedycja-polska.pl (kliknij w maila)

2〉〉 Terminal Utrata
ul. Utrata 4, Warszawa
telefon: +48  22 4567 410
e-mail: officespedycja-polska.pl (kliknij w maila)

Powitaj spedytora

Powitaj spedytora

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej lub kontaktu w wykorzystaniem opcji dostępnych na stronie kontaktowej.


Słowa kluczowe: | Nasza oferta | Oferta spedycyjna | Nasz klient – Nasz Przyjaciel | Uczciwość i Partnerstwo | Nasze gwarancje |