oferta biznesowa

- oferta biznesowa

Nasza oferta biznesowa obejmuje pełne i kompleksowe rozwiązania w zakresie obszarów szeroko pojętej Logistyki, Transportu i Spedycji. Zawsze otwarci na potrzeby naszych klientów staramy się dołożyć wszelkich starań by sprostać ich oczekiwaniom. Możesz na nas liczyć, niezalażnie czy jesteś, małą czy dużą firmą, jesteś naszym stałym, czy nowym klientem, od rodzaju ładunku, miejsca docelowego, środka transportu, warunków dostawy, problemów po drodze…my ZAWSZE dopilnujemy dostawy Twojego ładunku! Dzieje się tak, gdyż zgodnie z naszym mottem:

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Pomagamy ZAWSZE, kiedy potrzebujesz LOGISTYKI

Ze szczególnym naciskiem na słowo ZAWSZE.

Największą naszą siłą jest sposób w jaki integrujemy oferowane usługi. Działamy zawsze w zgodzie z potrzebami klienta, dostarczając rozwiązane skrojone na miarę jego możliwości, zapewniające najlepszy możliwy efekt.

W ramach naszej opieki Klient może skorzystać ze zintegrowanego systemu usług celnych, magazynowych, transportowych i dystrybucyjnych. Dodatkowo oferujemy porady w zakresie prawa celnego, ograniczeń przywozu, ceł i podatków, transportu, bezpieczeństwa jak i możliwości dodatkowego ubezpieczenia towaru.

transport i spedycja morska warszawa

SPEDYCJA MORSKA

Posiadamy bogate doświadczenie w transporcie morskim zarówno przesyłek FCL jak i LCL. Obsługujemy zarówno ładunki handlowe, jak i osobowe w eksporcie i imporcie. Obsługujemy przesyłkę od drzwi do drzwi z odprawami celnymi włacznie. Wykonujemy również usługi pakowania i sztauowania.

Czytaj więcej:  transport morski

SPEDYCJA KOLEJOWA

Specjalizujemy się w obsłudze przesyłek kontenerowych i drobnicowych z Chin do Polski  Oferujemy usługi całokontenerowe i  drobnicowe LCL, które są szybkie i skuteczne i w miarę bez opóźnień. 

Czytaj więcej : transport kolejowy

SPEDYCJA LOTNICZA

Zapewniamy pełny pakiet zarządzania łańcuchem dostaw, w tym efektywny kosztowo i szybki fracht lotniczy. Pracujemy na wszystkich polskich lotniskach i głównych hubach europejskich takich jak Frankfurt, Amsterdam itp. Specjalizujemy się w przesyłkach general cargo, ale także towary niebezpieczne, Time Critical, On Board Courier oraz w usługach przewozu w temperaturze kontrolowanej.

Czytaj więcej: transport lotniczy

TRANSPORT DROGOWY

Dzięki naszym  usługom drogowym bezpiecznie dowieziemy Twoje towary do dowolnych miejsc w Europie i niektórych krajach azjatyckich. Oferujemy usługi całopojazdowe, drobnicowe LTL i częściowe (doładunki). Oferujemy dostawy kurierskie w kraju i zagranicą.

Czytaj więcej: transport drogowy

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY

Transport specjalistyczny jest to transport nietypowego towaru na zasadach i w warunkach innych niż zwykle jest to przyjęte. Zdarza się, iż mamy do przewiezienia ładunek, który nie należy do tzw. general cargo, czyli nie może być przewieziony w standardowy sposób i w typowych warunkach. W takim przypadku należy zastosować transport specjalistyczny

Czytaj więcej: transport specjalistyczny

USŁUGI LOGISTYCZNE

Usługi logistyczne  obejmują ofertę pełnej obsługi logistycznej dla małych firm handlowych i produkcyjnych w zakresie dostaw, magazynowania i dystrybucji w kraju i na całym świecie.

Czytaj więcej: usługi logistyczne

ODPRAWY CELNE

Zapewniamy pełny zakres obsługi celnej w tym dopusczenie do obrotu towarów wymagających uprzedniej zgody Sanepidu, Inspekcji fitosanitarnej i weterynaryjnej, odprawy czasowej, powrotnego przywozu czy karnetu ATA.

Czytaj więcej: Agencja Celna

TRANSPORT KRAJOWY

Transport Krajowy jest to zorganizowany przewóz wszelkiego rodzaju ładunków na trasach krajowych właściwie dobranym środkiem transportu (samochody transportowe, pociągi, samoloty, żegluga śródlądowa).
Spedytorzy którzy chcą odnieść trwały sukces w przewozach krajowych muszą nauczyć się przede wszystkim właściwie dobierać rodzaj środka transportu do przewożonego towaru i zakomunikowanych potrzeb Klienta.

Czytaj więcej: transport krajowy

 • 〉〉 Agencja Celna – Terminal Cargo

  ul. Wirażowa 35 p. 317 LS Cargo Terminal, Warszawa
  telefon: +48  22 4567 410
  e-mail: office @ spedycja-polska.pl (kliknij w maila)

 • 〉〉 Magazyn –  Postępu
  ul. Postępu 19 lok. 8, 02-676 Warszawa
  telefon: +48  22 4567 410
  e-mail: office @ spedycja-polska.pl (kliknij w maila)

Słowa kluczowe |Spedycja Polska| Marko Service | spedycja międzynarodowa | agencja celna | spedycja morska | spedycja lotnicza | spedycja kolejowa |