Oferta dla Biznesu


Oferta dla Biznesu

Oferta dla Biznesu

Oferta dla Biznesu

Nasza oferta dla biznesu obejmuje pełne i kompleksowe rozwiązania w zakresie obszarów szeroko pojętej Logistyki, Transportu i Spedycji. Zawsze otwarci na potrzeby naszych klientów staramy się dołożyć wszelkich starań by sprostać ich oczekiwaniom. Możesz na nas liczyć, niezalażnie czy jesteś, małą czy dużą firmą, jesteś naszym stałym, czy nowym klientem, od rodzaju ładunku, miejsca docelowego, środka transportu, warunków dostawy, problemów po drodze…my ZAWSZE dopilnujemy dostawy Twojego ładunku! Dzieje się tak, gdyż zgodnie z naszym mottem:

Pomagamy ZAWSZE, kiedy potrzebujesz LOGISTYKI

Ze szczególnym naciskiem na słowo ZAWSZE.

Największą naszą siłą jest sposób w jaki integrujemy oferowane usługi. Działamy zawsze w zgodzie z potrzebami klienta, dostarczając rozwiązane skrojone na miarę jego możliwości, zapewniające najlepszy możliwy efekt.

W ramach naszej opieki Klient może skorzystać ze zintegrowanego systemu usług celnych, magazynowych, transportowych i dystrybucyjnych. Dodatkowo oferujemy porady w zakresie prawa celnego, ograniczeń przywozu, ceł i podatków, transportu, bezpieczeństwa jak i możliwości dodatkowego ubezpieczenia towaru.


Usługi w Ofercie dla Biznesu

Usługi w Ofercie dla Biznesu

Usługi dostępne w Ofercie dla Biznesu

Poniżej wymienione zostały rodzaje usług z jakich mogą Państwo skorzystać współpracując z naszą firmą. Oferujemy naprawdę szerokie spektrum dedykowanych rozwiązań z obszarów transportu, logistyki i spedycji. Tylko od twojej decyzji zależy, które konkretnie rozwiązania wykorzystasz i jakie działania dla Ciebie podejmiemy w ramach podjęcia współpracy.

– transport chłodniczy
– transport ponadgabarytowy
– transport towarów niebezpiecznych
– transport maszyn i urządzeń
– transport pojazdów
– Time critical transport w tym on board courier service
– Chartery


Co wyróżnia naszą Ofertę dla Biznesu

Co wyróżnia naszą Ofertę dla Biznesu

Co wyróżnia naszą Ofertę dla Biznesu

W naszej firmie pracując dla klienta działamy zawsze według ustalonych zasad. Należą do nich: kompleksowość, obsługa, innowacje, rzetelność i profesjonalizm, bezpieczeństwo, elastyczność, wartość.

Poniższa tekst przybliży ci filozofię działania naszej firmy. Uważamy, iż ten własnie zestaw zasad stanowi o sile i przewadze konkurencyjnej naszej firmy

KOMPLEKSOWOŚĆ

Pomożemy ZAWSZE, kiedy jest Ci potrzebna Logistyka. Z mocnym naciskiem na słowo ZAWSZE, bo zadowolenie klienta jest u nas ZAWSZE na pierwszym miejscu.
Jesteśmy bardzo prężną i ambitną firmą logistyczną. Naszą główną ambicją jest i stać się Twoim biurem i centrum logistycznym w jednym. Zadbamy o twoje potrzeby logistyczne na każdym etapie współpracy. Nie tylko porównamy stawki poszukiwanych usług, lecz gdy zachodzi taka potrzeba od razu zorganizujemy Twój transport! Uważamy, iż nie ma sensu zatrudniać osoby odpowiedzialnej za wyszukiwanie i porównywanie cen usług przewozowych, skoro jesteśmy skuteczniejsi i… tańsi?

OBSŁUGA

Stawiamy jakość naszych usług i obsługi Klienta ponad sprzedaż i marketing. W rozwijaniu naszego modelu biznesowego kładziemy mocniejszy nacisk na tworzenie wieloletnich relacji niż znalezienie Klienta na jeden transport, gdyż taka filozofia prowadzenia współpracy przynosi więcej korzyści naszym klientom. Klienta który chce od nas przeprowadzenia jednego transportu obsłużymy z taką samą starannością jak innego, jednocześnie uświadamiając go jak duże korzyści niesie dłuższa współpraca z naszą firmą.
Dbanie o najwyższy poziom obsługi wymusza na nas ciągłego myślenia strategicznego i nieustannego doskonalenia jakości naszej obsługi. Dzięki temu stale udaje nam się doskonalić i przyśpieszać każdy element naszych działań, takich jak szybkość odpowiedzi na zapytania lub sprawność w nadzorze powierzonego transportu.

Zadaniami naszej obsługi są:

 • Nieustanne szukanie coraz lepszych dostawców, opieka nad powierzonym transportem, nieustanna komunikacja, usprawnienie wewnętrznych procesów, przygotowywania dokumentów ofertowych, czy wystawienie faktury i rozliczenie płatności.
 • Wdrażanie odpowiednich dedykowanych rozwiązań IT umożliwiających m.in. sprawdzenie stanu twoich zleceń, faktur i rozliczeń.
 • Działania wspierające przestrzeganie kodeksu dobrych praktyk spedycyjnych, dzięki czemu możemy pochwalić się uczestnictwem w programie RZETELNA FIRMA.
 • Stałe usprawnianie przepływu informacji wewnątrz i na zewnątrz firmy. Wynikiem tego w razie np. braku twojego dedykowanego spedytora jego zastępca w sposób płynny i bezproblemowy przeprowadzi twój transport do punktu docelowego, rozwiąże ewentualny problem, czy odpowie na nurtujące Cię pytanie. Nieważne z kim nawiążesz współpracę lub jakie napotkasz wyzwania, nasz zespół nie zostawi Cię z tym samym i poprowadzi do końca.
 • W razie podpisania umowy o współpracy lub zawarcia stałego zlecenia całą obsługę i kontakt z nami możesz prowadzić przez telefon lub e-maila.
Nasze działania dla Biznesu

Nasze działania dla Biznesu

INNOWACJE

W naszej firmie staramy się zaszczepiać ducha innowacyjności pracownikom…oraz Klientom, gdyż wiemy, że tylko przewaga w wiedzy jest trwała i stanowi o prawdziwej sile firmy. Nasi pracownicy są zawsze otwarci na nowe pomysły i ulepszanie istniejących rozwiązań. Dzięki temu wiemy, iż nie ma dla nas transportu niemożliwego!
Podążając za innowacyjnością staramy się wyznaczać nowe trendy, stale doskonalić nasze rozwiązania, nieustannie uczyć i szkolić się w komunikacji z klientem i poznawaniu rynku usług logistycznych. Nasza firma szczyci się członkostwem w międzynarodowych sieciach spedycyjnych co sprawia, iż prowadzimy biznes na rynku globalnym. Wynikiem tego możemy pochwalić się znajomością praw i reguł panujących na dowolnym rynku, na szczeblach lokalnym, krajowym, czy światowym. Postrzegamy rynek nie jako konkurenta lecz współpracownika. Dzięki takiemu podejściu korzystając z dostępnych na rynku opcji stajemy się dla naszych klientów integratorem usług logistycznych.

RZETELNOŚĆ I PROFESJONALIZM

Przykładamy wielką wagę do bycia postrzeganym jako rzetelny i profesjonalny spedytor. Chcemy, aby nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie i pewnie współpracując z nam. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby towar naszego klienta był pod właściwą opieką.

Filary naszej rzetelności i profesjonalizmu to:

 • Posiadanie wszelkich licencje do wykonywania usług spedycyjnych, stosownych uprawnienia i kursów organizowane przez m.in. IATA, FIATA, czy Polską Izbę Spedycji i Logistyki.
 • Współpraca tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi przez nas i zaufanymi przewoźnikami, agentami, armatorami i liniami lotniczymi.
 • Najważniejsze jednak jest to, iż … ZAWSZE jesteśmy do Twoje dyspozycji, na każdym z etapów realizacji zlecenia!

BEZPIECZEŃSTWO

Wielką wagę przykładamy do bezpieczeństwa powierzonego nam ładunku, czy dostarczanej usługi, gdyż wiemy iż to istotna, a często pomijana przez innych spedytorów część procesów logistycznych. Wychodzimy z założenia, iż skoro klienta interesuje określona usługa, to chce on ją dostać w takiej formie na jaką zgodził się podczas nawiązywania współpracy (wykluczamy oczywiście problemy wynikłe z przyczyn losowych i niezależnych od naszej firmy). Jako firma spedycyjna posiadamy posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej spedytora.
Pamiętaj, iż zawsze zaproponujemy Ci tylko najlepsze rozwiązania, rzetelnych i sprawdzonych przewoźników, pełne ubezpieczenia, wsparcie przy reklamacjach i odszkodowaniach. Sprawdzamy również ograniczenia celne wynikające z aktów prawnych, ustaw, czy rozporządzeń administracyjnych.
Dbając o twoje bezpieczeństwo możemy dodatkowo zaoferować ci dodatkowo:

 • Ubezpieczenie Cargo (dodatkowa płatna usługa transportowa polegająca na ubezpieczeniu towaru na czas transportu).

ELASTYCZNOŚĆ

Nie jesteśmy wielką firmą, dzięki temu cechuje nas elastyczność i szybkość działania. dopasowujemy się do Państwa potrzeb! Staramy się sporządzić i przedstawić ofertę specjalnie dla Państwa, która będzie odpowiadać wszystkim Waszym wymaganiom! Zależy nam, aby każda Państwa przesyłka dotarła na czas do celu bezpiecznie i to w konkurencyjnych cenach.

WARTOŚĆ

Naszym Klientom dostarczamy usługi znacznie przekraczające ich cenę, ponieważ nie zajmujemy się zwykłym przewozem z jednego punktu do drugiego. Ale też łatwość, pewność oraz pełną obsługę i wsparcie w procesie reklamacji. Nasze jasne zasady i reguły, jak i doświadczenie zapewniają ci spokój ducha oraz specjalistyczne rozwiązania w konkurencyjnych i bezkonkurencyjnych cenach. Zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo i kompleksowość usług, ale też program lojalnościowy i oferty dodatkowe!


Kontakt dla Twojego Biznesu

Nasi specjaliści dla Biznesu

Nasi specjaliści dla Biznesu

Poznałeś nas bliżej i wiesz już, że jesteśmy specjalistami z dziedzin: logistyki, spedycji i transportu. Z nami najlepiej rozwiniesz swój biznes! Tylko my zapewnimy Ci tak szeroki wachlarz usług po tak przystępnych cenach.

 • Zawsze znajdziemy najlepsze wyjście z sytuacji.
 • Zawsze znajdziemy najlepszy możliwy sposób dostawy twojego towaru.
 • Zawsze zapewnimy najwyższą jakość usług przy optymalnym poziomie cen.
 • Zawsze znajdziemy czas by pomóc rozwijać Ci Twój biznes.
 • Pamiętaj, iż z naszą firmą zawsze dostaniesz….

GLOBALNY ZASIĘG. OSOBISTA OBSŁUGA

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego formularzem poprzez naszą stronę kontaktową.


Spedytor w przeciwieństwie do pracownika transportu:

 • Zapewnia kompleksową i stałą obsługę spedycyjną swojego klienta.
 • Dba, aby Klient nie przepłacał dając tylko tyle, ile wynosi aktualna cena rynkowa.
 • Znając i monitorując rynek podczas negocjacji działa wyłącznie w najlepszym interesie Klienta.
 • Wyręcza Klienta przejmując jego obowiązki spedycyjne w zakresie wyszukiwania najlepszych ofert i negocjacji cenowych.
 • Oszczędza czas i energię Klienta dzięki czemu może on skupić się na rozwijaniu biznesu.
 • Mając pewność stałej ceny usługi nawiązuje długotrwałą relację z Klientem nieustannie optymalizując koszty w ramach programu lojalnościowego i wzrostu wolumenu zamówień.

Słowa kluczowe: | Oferta dla Biznesu | Oferta biznesowa | Twój Biznes | Twoje usługi spedycyjne | Twój spedytor | Twoja spedycja | Specjaliści w Spedycji | Twoje usługi logistyczne | Twoja logistyka | Twój transport | Twoje usługi transportowe|