Magazynowanie

Magazynowanie towaru

MAGAZYNOWANIE

Usługa magazynowania jest to usługa przechowywania towarów Klienta w odpowiednio przygotowanym miejscu (magazynie) przez określony okres czasu i na ustalonych zasadach. Jest to usługa wyceniana indywidualnie jednak w oparciu o istniejące cenniki.
Często magazynowaniu towarzyszą dodatkowe usługi logistyczne, takie jak: konfekcjonowanie, metkowanie, przepakowywanie itp. Alternatywą dla magazynowania w specjalnie przygotowanym miejscu może być możliwość przechowania towaru w porcie lub lotnisku, jednak ze względu na dość wysokie koszty odradza się wybór takiego rozwiązania.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

OFERTA MAGAZYNOWANIA

Oferta magazynowania jest bardzo rozległa i rozbudowana, gdyż każdy z klientów może mieć inne wymagania co do formy o zakresu opieki nad towarem klienta. Usługa ta obejmuje swoim zakresem:

przechowywanie towarów w magazynie (cena zależna od ilości towaru),
usługi rozładunku / załadunku towaru na środki transportu,
usługę komplementacji,
konfekcjonowania itp.
Usługę magazynowania oferujemy w naszych magazynach w Warszawie oraz w magazynach naszych partnerów. Wykorzystując sieć naszych partnerów oferujemy dowolny rodzaj magazynu, sposobu składowania, czynności związanych z magazynowaniem w niemal każdym miejscu na świecie! Do dyspozycji mamy m.in. magazyny krajowe, celne, akcyzowe i składy celne.

 

agencja celna w warszawie

CO NAS WYRÓŻNIA?

Na tle innych firm spedycyjnych wyróżniamy się przede wszystkim:

Wśród innych firm wykonujących tego typu usługi wyróżnia nas przede wszystkim:

kompleksowość i wysoka jakość oferty,
konkurencyjne ceny,
łatwość nawiązania i podtrzymywania kontaktu,
własne magazyny,
sieć magazynów naszych partnerów
Potrafimy dostosować ofertę magazynowania nawet dla najbardziej wymagających klientów. Ponadto możemy zorganizować transport towarów łatwopsujących się, niebezpiecznych, ponadnormatywnych, dłużycowych oraz lawet.

Dzięki dużemu doświadczeniu udaje nam się skutecznie łączyć dystrybucję towarów z usługą magazynowania importu, odprawy celnej, przepakowania, komplementacji i dalszej dystrybucji do Klienta. Wielkość ładunku nie ma dla nas znaczenia. Wszystkim możemy zając się już od ładunku wielkości połowy europalety.

ODDZIAŁY:

Usługi Magazynowania dostępne są w następujących lokalizacjach:

Magazyn przy Postępu
ul. Postępu 19 mag. 8 , 02-676 Warszawa
telefon: +48 22 456 74 10
e-mail: office @ spedycja-polska.pl (kliknij w maila)

Magazyny celne w portach: Gdynia i Hamburg
telefon: +48 22 456 74 10
e-mail: office @ spedycja-polska.pl (kliknij w maila)

Wspólpracujemy z magazynami celnymi w Gdyni, Lublinie, Przemyślu, Częstochowie

Słowa kluczowe: | magazynowanie towaru | przechowywanie ładunku | usługa załadunku | usługa rozładunku | usługa komplementacji | usługa pakowania |