Agencja Celna

Agencja Celna

Rozróżniamy następujące usługi Agencji Celnej i opłat celnych:

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!
   • Przygotowanie zgłoszenia celnego – dokonanie zgłoszenia elektronicznego w systemach celnych, sprawdzenie ograniczeń dotyczących towaru wynikających z oddzielnych przepisów m.in. fitosanitarnych, weterynaryjnych, znaku bezpieczeństwa CE, znaków handlowych, prawa farmaceutycznego, kontroli Sanepidu itd.
   • Usługa przedstawicielstwa fiskalnego – umożliwia Klientowi opcję przesunięcia konieczności zapłacenia importowego podatku VAT w okresie do 25  dnia kolejnego miesiąca po dokonanej odprawie celnej
   • Przygotowanie deklaracji Intrastat, – to deklaracja w ramach systemu statystyki handlu towarami pomiędzy państwami członkowskimi Unii Europejskiej, kiedy obroty Klienta w ramach UE osiągają przekraczają poziom podstawowy.
  • Przygotowanie deklaracji AKC-u, – deklaracja potrzebna w sytuacji sprowadzenia do kraju pojazd z innego państwa Unii Europejskiej.

Nasza Agencja Celna oferuje wszystkie wymienione powyżej rodzaje usług. Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się niewiedzą dotyczącą przepisów celnych, nieznajomością języka obcego, przebiegiem procedur fiskalnych, gdyż wszystko załatwimy za Ciebie. Zyskasz możliwość skupiania się na rozwijaniu biznesu procedury i procesy logistyczne zostawiając w naszych rękach.

agencja celna warszawa

Odprawy Celne

Więcej informacji na stronie:odprawy celne

〉〉 Przygotowanie zgłoszenia celnego – dokonanie zgłoszenia elektronicznego w systemach celnych, sprawdzenie ograniczeń dotyczących towaru wynikających z oddzielnych przepisów m.in. fitosanitarnych, weterynaryjnych, znaku bezpieczeństwa CE, znaków handlowych, prawa farmaceutycznego, kontroli Sanepidu itd.

Intrastat

Więcej na stronie :deklaracja intrastat

〉〉 Przygotowanie deklaracji Intrastat – to deklaracja w ramach systemu statystyki handlu towarami pomiędzy państwami członkowskimi Unii Europejskiej, kiedy obroty Klienta w ramach UE osiągają przekraczają poziom podstawowy.

Wnioski EORI, deklaracje AKC

Więcej informacji na stronie: wnioski celne

〉〉 Przygotowanie deklaracji AKC-u, – deklaracja potrzebna w sytuacji sprowadzenia do kraju pojazd z innego państwa Unii Europejskiej.

〉〉 Przygotowanie wniosku o nadanie EORI – wniosek o nadanie numeru EORI, który jest niezbędny do dokonania jakiejkolwiek odprawy celnej.

Przedstawicielstwo Fiskalne

Więcej na stronie przedstawicielstwo fiskalne

〉〉 Przedstawicielstwo Fiskalne – umożliwia dokonaie odprawy celnej w innym kraju UE. Odprawa w innym kraju UE z jednej strony jest często prostsza, a dodatkowo pozwala nie płacic importowego podatku  VAT , aż domomentu sprzedaży towaru

agencja celna w warszawie

CO NAS WYRÓŻNIA?

Na tle innych firm spedycyjnych wyróżniamy się przede wszystkim:

 • jakością wykonywanych usług,
 • atrakcyjnymi i adekwatnymi cenami,
 • łatwość w nawiązaniu współpracy,
 • kompleksowością w zakresie usług,
 • dobrą obsługa nastawioną na efekty,
 • elastycznością w działaniu,
 • bliskim kontakcie z Klientem,
 • działaniem w jego najlepiej pojętym interesie (w razie problemów potrafimy wystąpić z roszczeniem do przewoźnika, czy z reklamacją do ubezpieczyciela.
 • każdy rodzaj przesyłki w każdym transporcie w każdej procedurze
 • przesyłki kolejowe, morskie, lotnicze, kurierskie, kontenerowe, drobnicowe, tranzytowe, karnety ATA

NASZA SIEDZIBA

Agencja Celna

Adres dla tej usługi :

Terminal Cargo Wirażowa 35 pok. 317 – budynek główny LS Cargo  02-158 Warszawa

〉〉 ODPRAWY CELNE

telefon: +48 22 456 74 10
e-mail: office@spedycja-polska.pl (kliknij w maila)

〉〉EORI, INTRASTAT, PRZEDSTAWICIELSTWO FISKALNE

telefon: +48 22 456 74 10
e-mail: office@spedycja-polska.pl (kliknij w maila)