Transport Lotniczy

Transport lotniczy, Fracht lotniczy, Spedycja lotnicza.

Czym jest transport lotniczy

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

USŁUGA TRANSPORTU LOTNICZEGO

Transport lotniczy to usługa polegająca na przewozie drogą powietrzną towarów praktycznie w dowolne miejsce na kuli ziemskiej.  Może on odbywać się w formie jednorazowego przelotu lub jako kilka oddzielnych. Jednorazowo największe samoloty mogą zabrać do 120 ton towaru. Cena transportu drogą powietrzną uzależniona jest przede wszystkim od wagi towaru i/lub jego objętości. W celu przeliczenia masy towaru stosujemy poniższy przelicznik objętości

1 m³ = 167 kg

Jeśli chcesz przewozić małe ładunki samolotem to czeka Cię miłe rozczarowanie, gdyż transport lotniczy nie jest usługą znacznie odbiegającym ceną od kosztów transportu morskiego, czy drogowego transportu drobnicowego.

bezpieczny transport lotniczy warszawa

Transport lotniczy Cargo

Więcej na stronie transport lotniczy cargo

〉〉 Transport lotniczy Cargo  jest to usługa transportu w systemie od lotniska do lotniska, a obsługą naziemną zajmują się spedytorzy lokalni.

W stosunku do transportu kurierskiego jest atrakcyjna cenowo  od około 45 kg wagi ładunku.

Transport lotniczy kurierski

Wiecej na stronie transport lotniczy kurierski

〉〉 Transport lotniczy kurierski  jest to transport dla niee wielkich przesyłek lotniczych realizowanych przez różnego rodzaju firmy kurierskie np. DHL, UPS, FEDEX Przesyłki wysyłane są w ramach większych zbiorczych ładunków przewożonych regularnymi lotami.

transport lotniczy morski warszawa

Transport morsko-lotniczy

Więcej informacji na: Transport morsko-lotniczy.

〉〉 Transport morsko-lotniczy jest to transport łączony, podczas którego ładunek część drogi przepływa, a część przelatuje. Łączy on dobre cechy obu środków transportu będąc tańszym od samego transportu lotniczego, a szybszym od morskiego.Stosuje się go na połączeniach tj. Chiny- Korea – Warszawa, Chiny-Dubaj-Warszawa, czy też Chiny-Tajwan-Warszawa. Po wprowadzeniu regularnych połaczeń kolejowych stracił na znaczeniu.

W związku z tym, aktualnie go nie oferujemy

NASZA SIEDZIBA

Spedycja Lotnicza

Adres dla tej usługi :

Terminal Cargo Wirażowa 35 pok. 317 – budynek główny LS Cargo  02-158 Warszawa

telefon: +48 22 456 74 10
e-mail: office @ spedycja-polska.pl (kliknij w maila)