Szkolenia i Doradztwo

ZAPISY: tel. 602251090

Zakres tematyczny szkoleń i doradztwa.

 

I / Jak Rozpocząć Handel Chinami

II/ Podstawy Spedycji Międzynarodowej i Odpraw Celnych

III/ Dokumentacja Eksportowa. Jak Rozpocząć eksportować

IV/ Prawo celne. Rozporządzenia Wykonawcze i Delegowane.

V / Taryfikacja. Wartość Celna. 

Dlaczego warto?

Bywa, że nawet doświadczeni importerzy napotykają  trudności w komunikacji z Chińczykami. Często problemy wynikają z  nieznajomości chińskiej kultury biznesu. Aby z sukcesem negocjować i importować warto poznać, w jaki sposób konfucjańskie korzenie kulturowe wpływają na sposób myślenia i prowadzenia biznesu przez chińskich managerów.

Wszystkie osoby prowadzące szkolenia są związane z Chinami od wielu lat. Każdy, w zakresie specyfiki swoich działań był wielokrotnie w Chinach. Przekazujemy wiedzę praktyczną, daleko wykraczającą poza informacje dostępne w Internecie. W szkoleniach otwartych i zamkniętych, które prowadziliśmy w roku 2018 uczestniczyło kilkuset przedsiębiorców z Polski oraz państw Europy Wschodniej.  Szkolenia oceniane są bardzo wysoko, a ja na życzenie udostępniam kontakty do uczestników, aby mogli Państwo zasięgnąć opinii.

Import nie jest trudny, pod warunkiem, że wiemy jak to robić. Nasze wieloletnie praktyczne doświadczenie w handlu zagranicznym oraz setki zadowolonych uczestników szkoleń są dobrą rekomendacją, że warto zaufać naszej wiedzy i umiejętnościom.

ZAPISY: tel. 602251090